Čoskoro budeme mať americkú NSA aj v mozgu - a to doslovne

Autor: Roman Bednár | 25.3.2015 o 22:51 | Karma článku: 4,69 | Prečítané:  294x

Môj duch plače a v duši pociťujem smútok, keď chodím ulicami rôznych západoeurópskych veľkých miest a stretávam na každom kroku ľudí - predovšetkým mladých ľudí - ktorí  kráčajú bez zjavnej účasti na okolitom svete ako ľudské automaty. Sú spútaní a doslova zotročení; sú zmanipulovaní a neslobodní. Každý z nich má v ruke svoju zázračnú malú skrinku, do ktorej uprene pozerá a nevenuje nijakú pozornosť svojmu okoliu. 

Pripadajú mi ako umelí neskutoční ľudia, ktorí nie su schopní očného kontaktu s protidúcimi a už vôbec nie sú schopní aspoň náznaku nejakeho priateľského úsmevu. Nevedia sa vyhnúť z cesty a nie sú schopní si vyhľadávať optimálnu krivku svojho pohybu po chodníku. Ak sa ich opýtate na nejakú informáciu ako cudzí v ich meste, tak len pozrú nepríčetne na vás a buď nepovedia vôbec nič a idú ďalej alebo len pokrútia hlavou a tiež idú ďalej. 

Ich duch je úplne zotročený globálnou internetovou technikou, ktorá ich čoraz viac robí vnútorne neživými a ktorí sa čoraz viac podobajú na ľudských robotov. Internet so všetkými jeho návnadami a lákadlami a neustálymi novinkami a zlepšeniami jeho "skrinkových" spolupracovníkov, nás čoraz viac pohlcuje a berie nám vnútornú slobodu a  deformuje čoraz väčšiu časť našej vnútornej podstaty. 

Takých nás však chce a potrebuje mať obrovská internetová industria, ktorá má takým spôsobom z nás nesmierne a čoraz väčšie zisky, a takých nás chcú mať organizácie ako NSA a isté vládnuce elity, lebo tak budú mať nad nami absolutnú moc a totálnu kontrolu. Už teraz si spokojne mädlia ruky nad očakávaným úspechom nového projektu, ktorý náš svet pomôže premieňať na svet čoraz viac umelý a neprirodzený.

Pre ľudstvo sa chystá nová "skvelá vymoženosť" nášho priam patologicky preinternetovaného sveta: Príde takzvaný čip pre každého. Plánuje sa, že najneskôr do roku 2020 sa dostane na trh a ako nová priam "božská" technická vymoženosť s abolutnou istotou pôjde na "dračku". Veď korupčné médiá a americká propaganda nám ho vychvália až do neba ako fantastickú technológiu, ktorá z nás urobí nadľudí. Zamlčia nám ale to, že tento famózny čip sa stane tajným špiónom v nás, ktorý bude precízne dávať na príslušné inštitúcie všetky informácie o našich aktivitách, ako aj o mieste, kde sa budeme nachádzať. 

Práve v časoch, keď pracovné požiadavky na nás sa extrémne zvyšujú a sú čoraz rozmanitejšie, tak sa človek dostáva na hranice svojich kapacít a možností. V takej situácii by sme boli veľmi radi, keby sme mali viac energie, koncentrácie, lepšiu pamäť a rýchlejšie a lepšie chápali informácie a poznatky. Digitálny svet a svet počítačov nás má naplno vo svojej moci.  Nevieme existovať bez internetu a počítačov. Čoraz viac strácame empatiu a pozitívnu emocionalitu. Čoraz menej dokážeme vstupovať do bytostného kontaktu s prírodou. Počítače a digitálna technika nám berú dušu i srdce a premieňajú nás čoraz viac na bytosti, ktoré majú absolútny sklon k nekrofilite, a to v tom zmysle, že neživá hmota má pre obrovskú väčšinu z nás  podstatne vyššiu cenu ako ŽIVOT sám.  A preto len málokto odolá skvelej ponuke, keď už bude "čip pre každého" na trhu. 

Keď bude v trende - a my sme už dávno otroci trendov každého druhu - tak si ho ľudia nechajú masove implantovať do mozgu, hoci tým kompletne odovzdajú pod kontrolu  americkej NSA celú svoju slobodu a celé svoje súkromie.  Za svoje zotročenie budú ešte aj platiť, a zvyšovat tak zisky svojich zotročovateľov. 

Gladiátori v rímskom  koloseu mali oveľa väčšiu slobodu, ako ju budú mať ľudia,  ktorí budú mať implantovaný v mozgu "čip pre každého".

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Štát zmení výpočet dôchodkov. Ešteže tak, odkazujú seniori

Od budúceho roka sa mali dôchodky zvyšovať len podľa rastu cien, politici však cúvajú. Ceny rástli primálo.

KOMENTÁRE

Hľadáme dospelých, zn. Brexit

Zmenené okolnosti viedli k ostrejším pozíciám pred začiatkom negociácie o odchode Británie z EÚ.

ŠPORT

Do ringu by som už nešiel ani za päťdesiattisíc, tvrdí náš najslávnejší boxer

Dostal ponuku za veľké peniaze bojovať v klietke. Odmietol.


Už ste čítali?