Čoskoro budeme mať americkú NSA aj v mozgu - a to doslovne

Autor: Roman Bednár | 25.3.2015 o 22:51 | Karma článku: 4,69 | Prečítané:  344x

Môj duch plače a v duši pociťujem smútok, keď chodím ulicami rôznych západoeurópskych veľkých miest a stretávam na každom kroku ľudí - predovšetkým mladých ľudí - ktorí  kráčajú bez zjavnej účasti na okolitom svete ako ľudské automaty. Sú spútaní a doslova zotročení; sú zmanipulovaní a neslobodní. Každý z nich má v ruke svoju zázračnú malú skrinku, do ktorej uprene pozerá a nevenuje nijakú pozornosť svojmu okoliu. 

Pripadajú mi ako umelí neskutoční ľudia, ktorí nie su schopní očného kontaktu s protidúcimi a už vôbec nie sú schopní aspoň náznaku nejakeho priateľského úsmevu. Nevedia sa vyhnúť z cesty a nie sú schopní si vyhľadávať optimálnu krivku svojho pohybu po chodníku. Ak sa ich opýtate na nejakú informáciu ako cudzí v ich meste, tak len pozrú nepríčetne na vás a buď nepovedia vôbec nič a idú ďalej alebo len pokrútia hlavou a tiež idú ďalej. 

Ich duch je úplne zotročený globálnou internetovou technikou, ktorá ich čoraz viac robí vnútorne neživými a ktorí sa čoraz viac podobajú na ľudských robotov. Internet so všetkými jeho návnadami a lákadlami a neustálymi novinkami a zlepšeniami jeho "skrinkových" spolupracovníkov, nás čoraz viac pohlcuje a berie nám vnútornú slobodu a  deformuje čoraz väčšiu časť našej vnútornej podstaty. 

Takých nás však chce a potrebuje mať obrovská internetová industria, ktorá má takým spôsobom z nás nesmierne a čoraz väčšie zisky, a takých nás chcú mať organizácie ako NSA a isté vládnuce elity, lebo tak budú mať nad nami absolutnú moc a totálnu kontrolu. Už teraz si spokojne mädlia ruky nad očakávaným úspechom nového projektu, ktorý náš svet pomôže premieňať na svet čoraz viac umelý a neprirodzený.

Pre ľudstvo sa chystá nová "skvelá vymoženosť" nášho priam patologicky preinternetovaného sveta: Príde takzvaný čip pre každého. Plánuje sa, že najneskôr do roku 2020 sa dostane na trh a ako nová priam "božská" technická vymoženosť s abolutnou istotou pôjde na "dračku". Veď korupčné médiá a americká propaganda nám ho vychvália až do neba ako fantastickú technológiu, ktorá z nás urobí nadľudí. Zamlčia nám ale to, že tento famózny čip sa stane tajným špiónom v nás, ktorý bude precízne dávať na príslušné inštitúcie všetky informácie o našich aktivitách, ako aj o mieste, kde sa budeme nachádzať. 

Práve v časoch, keď pracovné požiadavky na nás sa extrémne zvyšujú a sú čoraz rozmanitejšie, tak sa človek dostáva na hranice svojich kapacít a možností. V takej situácii by sme boli veľmi radi, keby sme mali viac energie, koncentrácie, lepšiu pamäť a rýchlejšie a lepšie chápali informácie a poznatky. Digitálny svet a svet počítačov nás má naplno vo svojej moci.  Nevieme existovať bez internetu a počítačov. Čoraz viac strácame empatiu a pozitívnu emocionalitu. Čoraz menej dokážeme vstupovať do bytostného kontaktu s prírodou. Počítače a digitálna technika nám berú dušu i srdce a premieňajú nás čoraz viac na bytosti, ktoré majú absolútny sklon k nekrofilite, a to v tom zmysle, že neživá hmota má pre obrovskú väčšinu z nás  podstatne vyššiu cenu ako ŽIVOT sám.  A preto len málokto odolá skvelej ponuke, keď už bude "čip pre každého" na trhu. 

Keď bude v trende - a my sme už dávno otroci trendov každého druhu - tak si ho ľudia nechajú masove implantovať do mozgu, hoci tým kompletne odovzdajú pod kontrolu  americkej NSA celú svoju slobodu a celé svoje súkromie.  Za svoje zotročenie budú ešte aj platiť, a zvyšovat tak zisky svojich zotročovateľov. 

Gladiátori v rímskom  koloseu mali oveľa väčšiu slobodu, ako ju budú mať ľudia,  ktorí budú mať implantovaný v mozgu "čip pre každého".

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Sagan, Sagan a opäť Sagan. Chlapec bez nervov je tretí raz majstrom sveta

Pre mňa je to neuveriteľné, výnimočné, vravel slovenský cyklista.

ŠPORT

Titul venoval Sagan manželke a šampiónovi, ktorý zahynul

Využil jedinú šancu, ktorú mal. Má tretí titul majstra sveta.


Už ste čítali?